משלוח חינם בקניה מעל 300 ש"ח עד הבית לכל חלקי הארץ, התחייבות לאספקה מהירה!

משלוח עד הבית לכל חלקי הארץ

ילקוטים -לא דרך אגב

פתיחת הלימודים מחדש תחזיר את ילדי וילדות ישראל אל ספסל הלימודים ובעיקר אל הילקוט, הספרים והמחברות (ומשקלם הרב) להלן מספר טיפים לבחירת ילקוט אורטופדי לילד
בחירת ילקוט לבית הספר היא ההחלטה החשובה ביותר שתעשו עבור ילדכם לקראת שנת הלימודים הקרובה. דווקא בגיל צעיר, המאופיין בצמיחה ובגדילה, חשוב לשמור על עמוד השדרה של הילד. עומס יתר על הגב, נשיאה לא נכונה של ילקוט שאינו מתאים וישיבה ממושכת בצורה לא נכונה- אילו הן רק חלק מהסיבות שעשויות להוביל לכאבי גב כבר בגיל צעיר.
מחקרים אחרונים מעידים ששכיחות בעיות גב בקרב ילדים בגיל ביה"ס נמצאת בעלייה מתמדת וכי אחת הסיבות העיקריות הם ילקוטים כבדים ולא נוחים, הנישאים בצורה לא נכונה ועשויים לגרום לנזק לעמוד השדרה.

לדברי שי מנכ"ל  חברת תיקים זאת בדיוק הסיבה לחשיבות רכישת ילקוט אורטופדי איכותי בעל תמיכה נכונה לגב הילד. "חשוב להבין שילקוט אינו רק פריט אופנה ויש להתאימו לצרכי הילד ובעיקר למידותיו, ולאפשר נוחות מרבית ושמירה מקסימאלית על בריאות הגב.תיק הנישא על גב התלמיד לוחץ בשלוש נקודות עיקריות על גוף התלמיד- בשתי הכתפיים ובגב התחתון, לכן לפני שבוחרים תיק יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים וביניהם: כרית תמיכה מרופדת לגב התחתון מומלץ ורצוי כרית משולבת קפיצים.
השנה, השיקה חברת מודן מערכת גב ייחודית בשם Spring System- מערכת גב אורטופדית משולבת קפיצים (פטנט מס 217715) המסייעת לבלום ולספוג חלק מהמכה הנוצרת במהלך הליכה או ריצה בין גב התיק וגב הילד. התיק האורטופדי החדש נחשב לקל ביותר שיוצר עד כה ומשקלו 920 גרם בלבד לתיק מושלם.

קחו אחריות על הילדים
תנו להם תמיכה

התחברות לאתר

עדיין לא נרשמתם? לחצו כאן!

מבצע השבוע
קנו 2 מארזי לורדים
וקבלו את השלישי במתנה.

פעם ראשונה שלכם כאן באתר?

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו
ובואו להנות מ20 ₪ הנחה בקניה הראשונה